14.3.11

Opolskie Biznesmamy

Wraz z wiosną rozpoczynamy nasz nowy cykl - Opolskie Biznesmamy. Projekt ma na celu wypromowanie przedsiębiorczych kobiet, które łączą prowadzenie własnej działalności gospodarczej z wychowywaniem dziecka/dzieci. Skądinąd wiemy, że jest takich mam w Opolu przynajmniej kilka :-) Zamierzamy więc co jakiś czas przedstawiać je na naszym blogu i prezentować ich firmy.
Na początek - sklep internetowy Wyprawka dla mamy i jego właścicielka:

Iwona Majer biznesmamą jest od niedawna, tzn. od stycznia 2011 roku. „Do założenia sklepu www.wyprawkadlamamy.pl dla kobiet w ciąży i nie tylko, skłoniła mnie chęć stworzenia sklepu, w którym można by było kupić wszystko, co niezbędne jest w wyprawce do szpitala, przy karmieniu i codziennej pielęgnacji maluszka, oraz codziennej pielęgnacji kobiety, a dodatkowo nie wychodzić z domu, tracić czas stojąc w korkach i niepotrzebnie się denerwować.”
Sklep internetowy prowadzi sama, rachunkowość także, ponieważ ma wykształcenie ekonomiczne. Jej 23-miesięczna córka w czasie pracy mamy pozostaje pod opieką dziadków. Obecnie firma pani Iwony dopiero wchodzi na rynek i jest na etapie budowania wizerunku. 
Ideą sklepu jest umożliwienie kobietom w ciąży kupienie w jednym miejscu rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce do szpitala. W sklepie internetowym www.wyprawkadlamamy.pl znajdziecie bieliznę poporodową, biustonosze do karmienia, artykuły higieniczne a także pieluszki dla niemowlaków, chusteczki nawilżające, gaziki do pielęgnacji pępka itp. Jednakże z każdym dniem asortyment ten będzie powiększany o m.in. kosmetyki, pieluszki i inne artykuły higieniczne dla starszych dzieci. Osoby z Opola mogą liczyć na bezpłatne dowiezienie towaru prosto do domu.
Serdecznie zachęcamy wszystkie mamy z Opola, zwłaszcza te będące w ciąży, do zakupów w sklepie wyprawkadlamamy.pl.

Uwaga: Jeśli jesteś z Opola lub okolic, prowadzisz własną firmę, niekoniecznie związaną z dziećmi i chciałabyś skorzystać z takiej formy promocji - prosimy o zgłoszenia na maila: mamowo[małpa]gmail.com .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz