7.3.11

Ogłoszenia

Nazbierało się nam trochę ogłoszeń, zapraszamy :-)

Oddam:
Pluszaki, ciuszki dziecięce, buciki w rozmiarze 22, poradniki dotyczące ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka w pierwszym roku życia. Także ubrania damskie rozmiar S (spodnie, kurtka, swetry), kalendarz Wyborczej na 2011, płyty z bajkami (VCD). Wszystko do odbioru w czwartki między 17.00 a 19.00 w Mamotece.

Sprzedam:
Pieluszki wielorazowe, czyli dwie kieszonki Happy Flute - jednokolorowe, jedną żółtą, drugą różową z wkładami z mikrofibry, one size - nowe, jeszcze nie otwarte. Sprzedaję, bo nie polubiłam kieszonek, wolę otulacze. Cena 30 złotych za jedną.
Do sprzedania mam też otulacz Tetro (wełniany z pasem sumo) - kolor beżowy, używany trzy razy, z oryginalnym wkładem jeszcze nie używanym. Nam on nie przypadł do gustu, ale może ktoś chce wypróbować, albo jest ich fanem :) Cena 45 złotych.
Więcej informacji pod adresem a.opiola@wp.pl

Przyjmę:
Schronisko dla zwierząt z Fundacji Mali Bracia potrzebuje starych ręczników, koców, prześcieradeł, poduszek a także karmy dla zwierząt (kasza, makaron). Rzeczy te możecie przynosić do Mamoteki (ul. Luboszycka 1a/9) w czwartki pomiędzy 17 a 19.00 do końca miesiąca lub bezpośrednio do Małych Braci. Więcej informacji o schronisku tu: http://malibracia.opole.pl/jak-pomoc

Oferuję:

organizację urodzin i imprez dla dzieci. Informacje i kontakt: http://urodzinki-opole.blogspot.com/

Zapraszam:
do internetowego sklepu "Wyprawka dla mamy" - bielizna poporodowa, biustonosze do karmienia, artykuły higieniczne, pieluszki dla niemowlaków, chusteczki nawilżające itp. Na terenie Opola bezpłatny dowóz zakupów do domu. Więcej informacji: www.wyprawkadlamamy.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz