To my

Grupa Mamowo to luźny skład :-) Ludzie przychodzą, odchodzą, pojawiają się raz lub regularnie, niektórzy tylko obserwują nasze działania (nie wstydźcie się, nie gryziemy) lub "lajkują" na fb. Od kilku(nastu) miesięcy najbardziej aktywnie udzielają się:
Olga - matka założycielka zwana także Mamą na Byku :-) Od 2 lat na przemian działa i wątpi w sens tych działań. Lubi czekoladę z okienkiem.
Marcin - tata kangur. Można o nim napisać wszystko, tylko nie "kabareciarz". Ogarnia sprawy techniczne związane ze stroną Mama w Opolu.
Justyna - mama aktywistka. Prowadzi Klub Mam w bibliotece miejskiej (każdy czwartek od 10.00). Liderka opolskiego Klubu Kangura, fanka wymianek :-)
Ania - Słodka i urocza mateczka Mili. Pasjami je słodkie bułeczki i czyta Bluszcz(a) ze snobizmu. Od święta aktywna, ale jeśli już, to z przytupem. Lubi czytać w wannie.
Aga - nasza wtyczka w Wyborczej. Mama chronicznie niewyspana. Pomysłodawczyni strony Mama w Opolu.
Arleta - matka dwojga :-) Od niedawna doradczyni chustowa. Wieczna poszukiwaczka zagubionych puzzli.


Potrzebujemy nowego pałera i waszej energii! Wciąż czekamy na nowe osoby chętne do okazyjnej pomocy lub regularnego wspierania Mamowa. Mile widziani korespondenci/korespondentki do prowadzenia strony Mama w Opolu. Chętnie pomyślimy też nad nowymi akcjami, więc jeśli masz pomysł, to nie czekaj. Napisz do nas lub przyjdź na dyżur Mamoteki.


Kontakt: mamowo[małpa]gmail.com