23.11.09

Wsparcie psychologiczne dla mam

Czy opolskie mamy mają możliwość uzyskania wsparcia psychologicznego?
Tak, a nawet 3 razy tak ;-)
Ciekawą ofertę posiada Towarzystwo Rozwoju Rodziny - oddział w Opolu. Skorzystać można z zajęć Akademii Świadomego Rodzicielstwa, szkoły rodzenia, grup wsparcia dla rodziców po urodzeniu dziecka, a także zajęć psychoedukacyjnych dla babć i dziadków. Obecnie trwa rekrutacja do grupy ZA NIEGO I ZA SIEBIE - celem której jest szeroko rozumiana pomoc psychologiczna kobietom, których partner emigruje zarobkowo. Cykl spotkań ma formę grup prowadzonych przez dwóch psychologów - Bogumiłę Drzewiecką oraz Wacława Mitoraja - którzy służą Państwu zarównno wiedzą, jak i wsparciem w trudnej i szczególnej sytuacji życiowej. Forma grupy pozwala również na cenną wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Rekrutacja trwa do końca grudnia. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji pod numerem telefonu: (077) 4 544 845 oraz (077) 4 410 995 albo osobiście w Poradni (Opole, ul. Damrota 6)

Ponadto pomoc psychologiczną i pedagogiczną związaną z wychowaniem i kształceniem dzieci i młodzieży można uzyskać w Miejskiej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej  w Opolu.

Nasze Mamowo także chce pomagać mamom. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne (najbliższy poświęcony komunikacji z dzieckiem odbędzie się na poczatku grudnia) oraz na indywidualne konsultacje (można umawiać się mailowo: mamowo[małpa]gmail.com ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz