30.11.09

trochę nowości :-)

Dzisiaj krótkie podsumowanie ostatnich działań: ubrania pozostałe po "Wymiankach" zawieźlismy do Domu Matki i Dziecka w Grudzicach, przy okazji zostawiając tam "mamowe" ulotki i zachęcając do uczestnictwa w naszych spotkaniach.
Poza tym dwie wysłanniczki Mamowa wzięły udział w warsztatach dla rodziców organizowanych przez Towarzystwo Rozwoju Rodziny w ramach Akademii Świadomego Rodzica, więc przy tej okazji przypominamy, że w Mamowie nadal czekamy na chętnych na spotkanie z psychologiem nazwane roboczo "Zasady komunikacji z małym dzieckiem - jak rozmawiać, żeby się dogadać". Warunkiem odbycia się warsztatu jest udział przynajmniej 5 chętnych osób (można zgłaszać się mailowo: mamowo@gmail.com ).
Z najnowszych wydarzeń - napisała o nas Wyborcza oraz ekolodzy i mamy nadzieję, że zachęci to jeszcze niezdecydowanych do kontaktu z nami :-)
A najbliższa okazja ku temu będzie już w sobotę - 05.12 o godz. 10.30 na Luboszyckiej 1A/7. Zapraszamy rodziców z dzieciakami na  przedmikołajkowe spotkanie Klubu Kangura, a rozmawiać możemy nie tylko o chustach... Do obgadania jest wiele spraw, m.in. kwestie techniczne związane z wypożyczalnią zabawek i Bankiem Czasu. Zbieramy także Wasze propozycje odnośnie miejsc przyjaznych dzieciom w Opolu, czyli miejsc, gdzie są kąciki dla dzieci, przewijaki, podjazdy dla wózków, kąciki do nakarmienia dziecka, specjalne menu (jeśli piszecie o restauracji) i jest bezpiecznie. Prosimy także o nadsyłanie propozycji do antylisty, czyli miejsc niebezpiecznych (niestety zdarzają się takie place zabaw), bez kącików dla dzieci i udogodnień dla rodziców. W takich wypadkach postaramy się interweniować.
Do zobaczenia lub napisania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz