20.1.12

3 Urodziny Akademii Szkraba!

Dzisiaj w Akademii Szkraba odbędzie się radosna impreza - 3 urodziny akademii! Oczywiście nie może nas tam zabraknąć, bo Akademia Szkraba jest jedną z naszych najwierniejszych przyjaciółek. Wspiera Mamowo niemal od początku naszego istnienia, udostępniając za darmo sale na organizowane przez nas warsztaty i spotkania, jak grupa nvc, Klub Kangura czy niedawne kolędowanie.
Bez pomocy Akademii Szkraba nie funkcjonowałaby Mamoteka - społeczna wypożyczalnia zabawek. Pracownicy Akademii chętnie włączają się w akcje społeczne dla mieszkańców Opola - przykładem może być udział w dwóch edycjach Jogi w Parku (opieka nad dziećmi), zeszłorocznej Ulicy Kultury (warsztat dla dzieci Eko Szkraby), Międzynarodowego Dnia Filcu, Tygodnia Bliskości i wielu innych.
Wspólnymi siłami udało nam się też przeprowadzić zeszłoroczne wymianki, Szkołę dla rodziców i Spotkania Mam ze specjalistami. W tym roku również zamierzamy współpracować :-)
Dlatego przyjmij Akademio tą laurkę i nasze najserdeczniejsze życzenia - kolejnych lat działalności, tłumu szkrabów na codziennych zajęciach, udanych imprez i zawsze kolorowej ciaparaki!
Niech żyje nam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz