2.6.11

Spotkania dla mam z dziećmi

Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi w wieku do 18 miesięcy na spotkania z pedagogiem oraz specjalistami. Planujemy cykl 5 tematycznych spotkań - rozwój psychologiczny dziecka, ekologiczna pielęgnacja dziecka, masaż Shantala, wczesna edukacja, integracja sensoryczna). Spotkania będą składały się z dwóch części - pierwszą poprowadzi pedagog proponując wspólne ćwiczenia dla dzieci i rodziców - piosenki z pokazywaniem, dziecięce masażyki, elementy ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, drugą zaproszony specjalista (psycholog, doradczyni chustowa, trenerka masażu Shantala dla niemowląt) prowadząc warsztat na wybrany wcześniej temat. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Opola spotkania są bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
Informacje i zapisy: mamowo@gmail.com z dopiskiem "Spotkania mam". Można zapisać się na cały cykl, a można tylko na wybrane przez siebie zajęcia. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 17.06 (piątek) o godz. 16.00 w Akademii Szkraba (ul. Powstańców Śląskich 32A/2) i dotyczyć będzie faz rozwoju dziecka. Kolejne spotkania planujemy na lipiec (także w piątki).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz