3.5.11

Przestrzeń - warsztat tańca 5 rytmów

„Taniec 5Rytmów to niekończąca się podróż do poznania siebie. To droga do intuicji, wewnętrznej wolności i kreatywności. To wielka nauka bycia tu i teraz."

21 i 22 maja 2010r. już po raz drugi zapraszamy na weekendowy warsztat 5 rytmów wg Gabrielle Roth pt. "PRZESTRZEŃ". Zapraszamy wszystkich, którzy kochają ruch i odkrywanie siebie niezależnie od wieku, doświadczenia, czy wyobrażeń na swój temat.

5 Rytmów® wg Gabrielle Roth to dynamiczna medytacja w ruchu - uwalnia, leczy, dodaje energii i radości, odkrywa Twój twórczy potencjał, jest przestrzenią do wyrażania siebie.

W ten weekend, prowadzeni poprzez mapę tańca 5 Rytmów® przepływ, staccato, chaos, liryczny, cisza - będziemy doświadczać siebie, wsłuchiwać się w swoje wnętrze, obserwować swoje ruchy w nieskrępowanym tańcu, by odnaleźć swoją wyjątkową przestrzeń...

Warsztat poprowadzi Beata Eckert, pierwsza w Polsce licencjonowana nauczycielka 5Rytmów, praktykująca ten taniec od ponad 10 lat. Od wielu lat pogłębia różne techniki pracy z ciałem, improwizacji ruchowej, tańca i medytacji.

„Wieczne Teraz to jedyny stały czynnik - przestrzeń, w której toczy się całe twoje życie." Eckhart Tolle

W tym tańcu nie uczysz się żadnych kroków, nikogo nie naśladujesz. Twoje ciało ma w sobie mądrość, która Cię poprowadzi. Jedyne co jest potrzebne to czujące ciało, które oddycha, bijące serce i poszukujący otwarty umysł. Ważna jest Twoja ciekawość i chęć poruszania się.
"Jeśli Ty nie zatańczysz swojego tańca, to kto?"
CZEKAMY NA CIEBIE NA PARKIECIE! :-)

Informacje praktyczne:
Termin: 21-22 maj 2011r. (sobota i niedziela)
Godziny: 10:00 -17:00
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury „9", ul. J. B. „Rudego" 2, Opole (osiedle im. Armii Krajowej, dawne ZWM)
Cena: 220zł (przy wpłacie do 10 maja), 260zł (po tym terminie)
Zapisy i informacje: kasiasko@vp.pl

Rezerwacja: rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto zaliczki 100zł z dopiskiem „Przestrzeń" oraz jej mailowe potwierdzenie.

Ważne: w przypadku rezygnacji zwrot zaliczki możliwy tylko do 14.05.2011r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz