13.2.11

W końcu ferie!

Jeszcze dziś fani gier planszowych mogą pojechać do Brzegu na III Brzeski festiwal Gier Planszowych (do godz. 18.00 w Ratuszu, informacje tu).
A od poniedziałku w Opolu na dzieci i młodzież czekają półkolonie w MDKu (dwa turnusy, program tu), bezpłatne zajęcia otwarte w osiedlowych filiach domu kultury (program), zajęcia biblioteczne dla miłośników piratów, smoków, księżniczek i kosmosu w czterech oddziałach MBP (dokładny program tu), warsztaty tkania gobelinów w Muzeum Śląska Opolskiego, a także warsztaty bębniarskie.

Kilka słów o tym ostatnim projekcie poniżej:
Ferie z bębnami "Afrykańskie lato w środku zimy" - 14-18.02.2011, Fundacja „Horyzont”,ul.Sienkiewicza 20 (oficyna) w podwórku na prawo, na półpiętrze,Opole
Warsztaty gry na afrykańskich bębnach djembe, dun-dun oraz na balafonie. Przeznaczone głównie dla starszych dzieci i młodzieży gimnazjalnej, ale na pierwsze zajęcia młodsze dziecko może przyjść z rodzicem. Warsztaty odbywać się będą przez 5 kolejnych dni, potrwają dwie godziny (14-16.00), koszt jednych zajęć: 20 zł. Więcej informacji na stronie: http://www.ethnica-art.pl/ . Zapisy: Janusz Czarnecki: ethnica-art@o2.pl

Ponadto 20.02 o godz. 15.00 w Filharmonii Opolskiej odbędzie się koncert dla dzieci,

a 27.02 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Kangura w Bajkowie (tym razem dodatkową atrakcją będzie bezpłatny warsztat masażu Shantala dla niemowląt). Rodziców z małymi dziećmi zapraszamy także w czwartki o 17.00 do naszej Mamoteki.
Pozostałe informacje na temat ferii w Opolu znajdziecie w serwisie MMOpole.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz