21.2.11

Klub Kangura – niedziela 27.02.2011

W niedzielę 27.02 o 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Kangura. Tak jak poprzednim razem zapraszamy do przedszkola Bajkowo przy ul. Sienkiewicza 17. 
Jak zwykle będzie można porozmawiać, powymieniać się doświadczeniami, wypożyczyć chustę z naszej chustoteki, napić się pysznej herbaty i kawy (słodycze mile widziane :)) oraz dowiedzieć się czegoś o noszeniu w chuście i pieluchach wielorazowych. Dla tych, którzy chcą zgłębić temat polecamy stronę naszej doradczyni chustowej - Opole w chuście.
Dodatkową atrakcją będzie pokaz masażu Shantala dla niemowląt - dla chętnych rodziców. Kto chce wziąć w nim udział proszony jest o przyniesienie: ręcznika/kocyka (na nim będzie leżało dziecko na golaska), oliwki do masażu oraz dwóch miseczek - do jednej nalejemy ciepłą wodę, a do drugiej (mniejszej) oliwkę i włożymy miseczki jedną w drugą, żeby oliwka była cały czas ciepła. 
Pokaz bezpłatnie poprowadzi instruktor masażu Shantala dla niemowląt - Malwina Idzik. 
Malwina prowadzi także płatne warsztaty masażu (indywidualnie i grupowo) na terenie Opola i Wrocławia. Informacje i zapisy: idzikmalwina@gmail.com, tel. 667 638 881.

Do zobaczenia w Bajkowie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz