14.10.09

zbliża się sobota!

A w sobotę 17.10. znów jest okazja, zeby ciekawie spędzić czas z dziećmi. Wybierać można pomiędzy naszym spotkaniem chustowym (dla zupełnych maluchów), biblioteką, Galerią Sztuki Współczesnej oraz Teatrem Lalki i Aktora. Jeśli wiecie o innych wydarzeniach - dajcie znać!
A teraz po kolei:
1. godz. 10.00 - spotkanie dla rodziców noszących dzieci w chustach, ul. Luboszycka 1a/7. Serdecznie zapraszamy!

2. godz. 11.00 - 13.00 - stałe zajęcia w Bibliotece Miejskiej "Na Cyplu", gdzie w każdą sobotę, dzieci mogą posłuchać fragmentów ksiązek, porysować i pobawić się pod okiem Pani Bibliotekarki :-)

3. godz. 12.00 - Warsztaty rodzinne „Grafika z rąk się wymyka" adresowane są do osób chcących poznać tajniki warsztatu artysty „od kuchni". Towarzyszą one wystawie „Grafika czy już fotografia", będącej częścią Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie. Jest to wyjątkowa okazja, aby wykonać własną pracę w technice gipsorytu, a przy okazji spędzić sobotnie popołudnie na twórczej zabawie. Warsztaty poprowadzą młodzi opolscy artyści Józef Chyży (uczestnik wystawy głównej Triennale Grafiki w Krakowie) i Ignacy Nowodworski. Sobotnie spotkanie rozpocznie się zwiedzaniem wystawy, po której oprowadzą artyści. - Wejściówka w cenie 5zł od dziecka (opiekun gratis) do odbioru od 10 października w kasie GSW (Plac Teatralny 12,Opole).

4. godz. 16.00 - Teatr Lalki i Aktora. Spotkanie dla dzieci pt. "Cygańskie opowiesci"
"Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko!) na ciekawe i magiczne spotkania z cyklu "Baśniowy Salonik". W każdą sobotę o godzinie 16.00 w "Klubie pod Sceną" aktorzy naszego Teatru będą czekać na tych, którzy zechcą przenieść się w świat bajek, opowiadań, legend...W programie czytanie bajek, konkursy, ciekawostki i wiele innych atrakcji! Bilety w cenie 4 zł do nabycia w kasie Teatru /można także rezerwować bilety pod nr tel.: 077/ 454 37 96 lub 077/ 407 90 56/"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz