9.10.09

łikend w Opolu

Często narzekamy, ze w Opolu nie ma co robić z dziećmi. Że tylko Bolko, Zoo i Bajlandie z kulkami...
A tymczasem nie zdajemy sobie sprawy, że coś jednak się dzieje. W ten weekend, a w zasadzie w sobotę 10.10.09 w Opolu odbywają się az trzy imprezy, przeznaczone dla dzieci.

1. Pierwsza propozycja to stałe zajęcia w Bibliotece Miejskiej "Na Cyplu", gdzie od 11.00 do 13.00 w każdą sobotę, dzieci mogą posłuchać fragmentów ksiązek, porysować i pobawić się pod okiem Pani Bibliotekarki :-)

2. Godz. 12.00 (sobota) - POWRÓT OPOLOZAURA, Otwarte warsztaty rodzinne - GSW (Plac Teatralny 12,Opole). Projekt polega na tworzeniu artystycznych form przestrzennych przedstawiających opolskie dinozaury...Wejściówki na warsztaty rodzinne w Galerii Sztuki Wspólczesnej do odebrania od 5 października.

3. godz. 16.00 - Teatr Lalki i Aktora. Spotkanie dla dzieci pt. "Uwaga na insekty/robaczywe bajki"

"Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko!) na ciekawe i magiczne spotkania z cyklu "Baśniowy Salonik". W każdą sobotę o godzinie 16.00 w "Klubie pod Sceną" aktorzy naszego Teatru będą czekać na tych, którzy zechcą przenieść się w świat bajek, opowiadań, legend...W programie czytanie bajek, konkursy, ciekawostki i wiele innych atrakcji! Bilety w cenie 4 zł do nabycia w kasie Teatru /można także rezerwować bilety pod nr tel.: 077/ 454 37 96 lub 077/ 407 90 56/"

No, i jak nie ma co robić, jak jest? :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz