20.1.13

Mama na obcasach

W każdy wtorek o 21:05 w Radiu Opole można posłuchać nowej audycji robionej przez mamę o mamach i dla mam. Mowa o programie "Mama na obcasach" prowadzonym przez Justynę Maćkowiak

"Od dziś w każdy wtorkowy wieczór będziemy się spotykać i dyskutować o dzieciach. Podpowiemy, jak zmierzyć się z trudami rodzicielstwa, zaprezentujemy pomysły na ciekawe formy spędzania czasu, mamom robiącym karierę podpowiemy, jak się zorganizować. W programie także „Kuchnia malucha" - wybierzemy się do kuchni opolskich mam, które podpowiedzą, jak gotować smacznie i zdrowo dla całej rodziny. Wśród stałych punktów programu znajdą się także porady ekspertów: „Poradnik dla ciężarnych i mam maluchów". Nie zabraknie również relacji z odbywających się w regionie imprez przygotowanych przez dzieci oraz dla dzieci i ich rodziców."

8 stycznia gościem programu była Olga Szkolnicka, opolska ekomama, tłumaczka języka czeskiego i słowackiego, współzałożycielka Mamowa, laureatka VI edycji Konkursu dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej. 


Zapraszamy we wtorki do radioodbiorników :-)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz