23.4.12

Koło Gospodyń Miejskich - "Szycie z pazurem"

“Szycie z pazurem”
Mam nadzieję,że takie właśnie będzie;-) Organizujemy kurs szycia od podstaw. Zapoznanie się z maszyną, do opanowania ścieg prosty;-), lamowanie, szycie na ocieplinie, łączenie warstw tkanin i ich wykończenie. Tak na dobry początek ocieplacze na czajniczki;-) Proszę wymierzyć swoje “skarby” w domu tj wysokość, szerokość. Mogą to być tradycyjne czajniki do zaparzania herbaty, nowocześniejsze modele do zaparzania kawy. Wspaniale udekorują, ocieplą wnętrze, podtrzymają temperaturę napoju w oczekiwaniu na gości. Pozwolą nam też z prawdziwą dumą zaprezentować nowo opanowane umiejętności. Alternatywą może być też uszycie kamizelki na butelkę np do wina, na klimatyczny wieczór lub rodzinne okolicznościowe spotkanie.
W cenie kursu niezbędne materiały (bawełna w różnych kolorach, ocieplina, lamówki,nici…itp), jak zwykle w miłej ciepłej atmosferze z ciepłymi napojami, poczucie humoru gwarantujemy.
Jeśli ktoś ma problematyczną garderobę, chciałby sobie ją przerobić, dopasować to istnieje możliwość doradzenia w tej kwestii, mały instruktarz wymiany zamka, skrócenia spodni, zwężenia spódnicy, spodni itp.
Kurs przeznaczony jest dla dorosłych, ew dzieci starszych. Jeśli ktoś dysponuje nożyczkami i  przenośną maszyną do szycia (nawet zapomnianą, lecz sprawną!) prosimy o zabranie ze sobą. Przy większej ilości maszyn będzie nam łatwiej i sprawniej.
Kurs prowadzić będzie Katarzyna Woch-Witkowska.
Zapisy (konieczne!): kasiawaroch@o2.pl, tel:535-554-523
Zapraszamy!
 
 
Co: KGM
Gdzie: pracowania, Damrota 4 (IV piętro)
Kiedy: 28 kwietnia (sobota)
O której: 16.00
Za ile: 35zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz