3.10.10

Międzynarodowy Tydzień Bliskości

Już w najbliższą środę zaczyna się International Babywearing Week, czyli Międzynarodowy Tydzień Bliskości. Lokalne Kluby Kangura z całej Polski organizują z tej okazji szereg imprez - konsultacje chustowe i pieluchowe, spotkania ze specjalistami, projekcje filmów i inne. Opolski Klub Kangura także skromnie dołącza do obchodów.
Zapraszamy więc rodziców z dziećmi i chustami na kolejne spotkanie Klubu Kangura w sobotę 9.10.2010 od godz. 10.30 w Akademii Szkraba (ul. Powstańców Śląskich 32A/2, Opole). Tym razem chcemy połączyć typowe spotkanie (z nauką wiązań dla początkujących) z chustowym bazarkiem, a jeśli będzie łagodna pogoda to także z chustowym spacerem. Zapraszamy więc osoby, które chciałyby sprzedać/wymienić/kupić chustę oraz tych, którzy chcieliby ją wypożyczyć z naszej niewielkiej "chustoteki" (dziewczyny, które mają w wypożyczeniu chusty - proszę o przybycie na spotkanie lub zwrot chusty w najbliższym tygodniu!).
Prośba - stąd można ściągnąć ulotkę Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Jeśli macie możliwość wydrukowania kilku sztuk i powieszenia u siebie na osiedlu, w bloku, pracy, przedszkolu, żłobku - to b. prosimy i dziękujemy za szerzenie idei. Ulotka może służyć także jako kolorowanka :-)
Uwaga: wyjątkowo spotykamy się w Akademii Szkraba (Pasieka, za wiaduktem prowadzącym na Bolko)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz