8.4.10

łikend w Opolu - 9-11.04.2010

Oj, będzie się działo :-)
Już dziś rusza druga edycja festiwalu Ulica Kultury. Rodziców z dziećmi zainteresować może warsztat plastyczny, czyli malowanie ramek na Rampie naprzeciwko MDKu od godziny 11.00 do 16.00. Program imprez na wszystkie 3 dni podlinkowałam wyżej.

W piątek niektórzy szczęśliwcy będą mogli wziąć udział w przedstawieniu francuskiej grupy NOKTO, które odbędzie o godz. 15.00 w filii MDKu na ul. Targowej. Niestety wszystkie wejściówki dla rodziców z Mamowa zostały już rozdane...
Na pociechę jest jeszcze sobota i ostatni dzień Ulicy Kultury, zawitać można nad Odrę, gdzie przy moście kolejowym będzie strefa chilloutu - ćwiczenia jogi, masaże i warsztaty bębniarskie. O 16.00 można wziąć udział w Jam Session na dziedzińcu biblioteki
Tradycyjnie można też wybrać się z dzieckiem pow. 5 lat do biblioteki "Na Cyplu" na zajęcia biblioteczne od godz. 11.00 oraz do Baśniowego Saloniku w Teatrze Lalki i Aktora na bajki wielkanocne "O zajączkach i jajeczkach".
A w niedzielę zapraszamy do Mamowa (ul. Luboszycka 1A/7) na całodniowy warsztat "Pozytywne rodzicielstwo", który poprowadzi Magda Sendor z Ekodzieciaka. Są jeszcze 2 ostatnie wolne miejsca, więc zainteresowanych proszę o zgłoszenia na mamowo@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz